88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) ، آیین قرآن به سر گرفتن با حضور جمع کثیری از مددجویان و نیکوکاران در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در دومین شب از لیالی پرفیض قدر، بار دیگر جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران جامعه به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا در کنار سالمندان و معلولین این مرکز، به دعا و مناجات با خداوند منان بپردازند.

گروه های آقایان نیکوکار که وظیفه افتخاری بهداشت فردی مددجویان را عهده دار هستند، نیکی های کوچک و همیاران جوان که یار و یاور همیشگی ساکنین کهریزک به شمار می آیند، خیرین و نیکوکاران، هنرمندان و ورزشکاران کشور که در طول سال در کنار سالمندان و معلولین کهریزک حضوری فعال دارند، از جمله حاضرین در این همایش مذهبی بودند.

تلاوت آیات نورانی قرآن، اجرای برنامه محزون تواشیح، سخنرانی مذهبی و همخوانی بخش هایی از دعای پرفیض جوشن کبیر، ویژه برنامه هایی بود که در شب شهادت مولی الموحدین امام علی علیه السلام در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

همچنین کلیه معلولین و سالمندان حاضر در این مراسم به همراه یاران ثابت قدم کهریزک بر سر سفره احسان خیرین نشستند و روزه های خود را افطار کردند.