88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیران شهری کهریزک با حضور در بخش های محل زندگی سالمندان، فرارسیدن هفته سالمند را به یکایک این گرامیان تبریک و شادباش گفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آغازین روز هفته سالمند که با عنوان « مردمی سازی و تقویت سمن های حوزه سالمندی » نامگذاری شده است، مدیران شهری کهریزک به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا ضمن دیدار و دلجویی با این یادگاران سپید موی جامعه، فرارسیدن هفته سالمند را به آنان تبریک بگویند.

در این دیدار که علی کلهر شهردار کهریزک ، ، مهندس معینی رییس شورای اسلامی شهر کهریزک و مهندس سلطانیان رئیس سازمان آب و فاضلاب شهرستان ری به همراه جمعی از معاونین و مدیران ادارات دیگر حضور داشتند، انواع خدمات توانبخشی، درمانی،مراقبتی و تفریحی در حال ارائه به سالمندان توسط مسئولین آسایشگاه برای مدیران شهری کهریزک تشریح شد.

علی کلهر شهردار کهریزک با ادای احترام به همه سالمندان کشور بویژه سالمندانی که امروز خانه و کاشانه آنان در این شهر قرار دارد، گفت : باعث افتخار است که آسایشگاه خیریه کهریزک در میان انواع معضلات شهری، مانند نگینی درخشان در این منطقه خودنمایی می کند.

وی افزود : موجب بسی شادی و تعلق خاطر است که در اولین روز از هفته ملی سالمند در کهریزک حضور داریم و با ادای احترام به این عزیزان، کمترین وظیفه خود را در قبال پیران و سالخوردگان جامعه انجام می دهیم.

شهردار کهریزک با بیان اینکه همواره در خدمت رسانی به آسایشگاه در کنار مسئولان این مرکز می مانیم، تصریح کرد : با هیچ زبانی نمی توان از سازمان دهندگان و حامیان آسایشگاه خیریه کهریزک تقدیر و تشکر کرد، امیدوارم ما نیز بتوانیم خادمین موفقی برای این مرکز باشیم.