88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تیم بانوان معلول آسایشگاه خیریه کهریزک پس از تیم فیاض‌بخش مشهد، بر سکوی دوم قهرمانی کشور ایستاد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ تیم بانوان معلول کهریزک متشکل از ۹ ورزشکار در ۴ کلاس Bc1 تا Bc4 پس از تیم بانوان مشهد، نایب قهرمان کشور شد.

در این دوره از مسابقات که به میزبانی بابلسر در ۵ روز متوالی برگزار شد، خانم ها الهام کشتمند، ظریفه احمدی، گیتی پرچم، زلیخا باقری، زینب طالبی، نیلوفر سهرابی، زهرا ملکی، صدیقه واشقانی و زهرا پورمهدی اعضاء تیم منتخب آسایشگاه خیریه کهریزک بودند.

به گفته آناهیتا فرخی مسئول ورزش آسایشگاه، بازیکنان تیم کهریزک پس از جام رمضان و شرکت در اردوی درون سازمانی، توانستند بیشترین امتیاز لازم را برای عضویت در تیم به دست آوردند.

فرخی با بیان اینکه در طول دوماه تمرینات منظم و فشرده، بازیکنان زیر نظر کوهکن مربی تیم به حداکثر آمادگی رسیده بودند، نیز گفت : تیم کهریزک تا لحظات پایانی در آخرین مسابقه خود از رقیب پیش بود که در نهایت با دو اشتباه ساده، نتیجه را به حریف مشهدی واگذار و به سکوی دومی بسنده کرد.

مسئول ورزش آسایشگاه اذعان داشت : این تیم با پتانسیل و ظرفیت های فراوانی که دارد، می تواند در مسابقات آینده نیز به نتایج قابل قبولی در بخش انفرادی و تیمی دست یافته و از نام و اعتبار کهریزک در مقابل سایر رقبا دفاع کند.

شایان ذکر است پس از تیم های فیاض‌بخش مشهد و آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، تیم شهریار به عنوان سومی مسابقات قهرمانی کشور در رشته ورزشی بوچیا دست یافت.