88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با اهدا لوح تقدیر و هدایایی، از تلاشگران عرصه روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک در روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ محمدعلی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در مراسم تجلیل از کارکنان این واحد در آسایشگاه خیریه کهریزک، گفت : روابط عمومی به عنوان بازوی توانمند مدیریت، وظیفه حساس برقراری ارتباط با کارکنان و نیز جامعه و سایر نهادهای مختلف را عهده دار است.

وی در ادامه عنوان کرد : تولید محتوا و خبر، عکس و فیلم و بروشورهای آموزشی و تبلیغاتی و ارائه آن به عموم مخاطبان، تنها بخشی از وظایف مهم کارکنان روابط عمومی موسسه است، در حالی که اعتماد سازی و برقراری ارتباط منسجم با نهادهای هدف، از ارکان وظایف این حوزه است.

تنکابنی با نگاهی به برگزاری جشنواره بزرگ ۵۰ سالگی تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک نیز گفت : این جشنواره علاوه بر اینکه نقش و اهمیت روابط عمومی را به همه مخاطبان نشان داد، ثابت کرد که کلیه عوامل شاغل در بخش روابط عمومی موسسه از قابلیت ها و توانمندی هایی در سطح مطلوب و مناسب برخوردار هستند.

مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، برنامه ریزی و هدف گذاری برای روزها و سال های پیش رو را از دیگر وظایف این واحد پر اهمیت دانست و بر همکاری همه کارکنان در رسیدن به اهداف عالیه سازمان تأکید کرد.