88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در روز میلاد مولی الموحدین امام علی علیه السلام مصادف با روز پدر. با حضور بر مزار زنده یاد دکتر حکیم زاده موسس و پدر معنوی کهریزک، یاد آن عزیز سفر کرده را با قرائت فاتحه گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در روز میلاد مسعود امیرالمومنین علی علیه السلام و گرامیداشت روز پدر، دکتر نحوی نژاد به اتفاق جمعی از مدیران و کارکنان مجموعه، به مقام شامخ شادروان دکتر حکیم زاده موسس و پدر معنوی کهریزک ادای احترام کردند.

حضور بر بالین پدران سالخورده که روزگاری نان آوران خانواده خود بوده و اکنون به دلیل کهولت سن یا بیماری ساکن کهریزک شده اند، از دیگر برنامه‌های دکتر نحوی نژاد و مدیران همراه وی بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک همچنین با حضور در جمع نیکوکارانی که می بایست در این روز در کنار خانواده خود باشند اما بهداشت فردی و شستشوی مددجویان اولویت نخست آنان است، فرارسیدن روز پدر را به یکایک این بلند نظران جامعه تبریک گفت.

وی که در جشن تولد حاج رضا رسولی یکی از قدیمی ترین نیکوکاران کهریزک حاضر شده بود، با تبریک جشن ۱۰۱ سالگی این رادمرد استوار کهریزک، گفت: این همه اصرار و حضور مستمر برای خدمت به مددجویان، نشأت گرفته از اعتقادات و باورهای دینی شماست و همه ما مدیون تمامی بزرگواری های شما و گروه همراهتان هستیم.

دکتر نحوی نژاد با قدردانی از جوانانی که به تازگی در جمع خادمین افتخاری کهریزک حاضر شده اند، نیز گفت: از دوستان و همکاران و همراهان خود هم دعوت کنید تا به کهریزک بیایند و راه اسطوره هایی مانند رسولی ها و نورانی ها و دیگر یاران قدیمی کهریزک را ادامه دهند. همه شما باعث افتخار کهریزک هستید و نام یکایک خادمین این مجموعه خیریه قطعاً در دفتر الهی ثبت و ضبط خواهد شد.