88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

۱۹ بازیکن در رشته ورزشی بوچیا از آسایشگاه خیریه کهریزک تهران به مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ آخرین مرحله از انتخابی ورزشکاران معلول در رشته ورزشی بوچیا جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی آسایشگاه خیریه کهریزک با حضور ۷۵ ورزشکار از ۵ باشگاه ورزشی برگزار شد.

حسن فیروزی مسئول ورزش آسایشگاه خیریه کهریزک با ابراز خرسندی از درخشش ورزشکاران آسایشگاه در این مسابقات، گفت: با انجام تمرینات منظم ورزشکاران زیر نظر محمد  کوهکن سرمربی تیم کهریزک، موفق شدیم ۱۹ ورزشکار را به نفرات تیم استان تهران معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را دارد، قرار است در بهمن ماه سال جاری به میزبانی سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر در دو گروه آقایان و بانوان در چهار کلاس به مدت هشت روز برگزار شود و امیدوار هستیم با درخشش ورزشکاران کهریزک در این دوره، بتوانیم نفرات قابل توجهی را به تیم ملی معرفی کنیم.

مسئول ورزش آسایشگاه همچنین اضافه کرد: کلیه تمهیدات لازم توسط مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک برای حضور پر قدرت ورزشکاران در این مسابقات اندیشیده شده و هیچ مشکلی در زمینه اعزام و تدارکات ورزشی وجود ندارد.

نفرات منتخب ورزشکاران آسایشگاه خیریه کهریزک جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در دو گروه آقایان و بانوان بدین شرح است:

کلاسBC1 ؛ برهان کوهکن، رضا خوشبخت و الهام کشتمند

کلاسBC2 ؛ داود سربالاوند، آرمان بهاری، علی سهرابی، ارشیا رضوی، ظریفه احمدی و زهرا ملکی

کلاسBC3 ؛ امیر رضایی پور، سهراب صفری، شهرام زارعی و معصومه رحمان طلب

کلاسBC4 ؛ علی خسروی، افشین پرفکر مقدم، جواد طارمی لر، فاطمه کربلایی، زلیخا باقری و جمیله فلاح

ورزش مهیج و جذاب بوچیا، طرفداران پرشماری در آسایشگاه خیریه کهریزک دارد و همه روزه جوانان معلول و علاقمند به این رشته ورزشی، خود را به سالن پوریای ولی می رسانند تا علاوه بر تحرک و نشاط، ساعات خوبی را در کنار هم بگذرانند.