88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مبینا نیک مردی، ورزشکار ۲۰ ساله کهریزک با نادیده گرفتن معلولیت، در اولین حضور در مسابقات دو و میدانی کشور، صاحب مدال نقره در رشته پرتاب نیز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مسابقات قهرمانی کشور در رشته دومیدانی در حالی به میزبانی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران به اتمام رسید که تک ستاره جوان کهریزک در آن برای سایر رقبای خود خط و نشان کشید.

مبینا نیک مردی جوان ۲۰ ساله آسایشگاه خیریه کهریزک تهران که تنها مدت کوتاهی است به ورزش دومیدانی و رشته پرتاب نیزه روی آورده است، در کلاس های ادغامی  F53 و F54 با پرتاب ۸/۸۳ متر و تنها به دلیل چند سانتیمتر اختلاف، به عنوان نایب قهرمانی کشور رسید و نشان داد که آینده ای درخشان در انتظار اوست.

این جوان مستعد و ورزشکار که تنها ۲ سال از حضور او در کهریزک می گذرد و در ابتدای نوجوانی دچار آسیب نخاعی شده، بدون توجه به معلولیت در رشته های دیگر ورزشی همچون ویلچررانی، تنیس روی میز، بسکتبال با ویلچر و شطرنج توانایی های بالقوه ای دارد و امیدوار است که در میادین بین المللی برای خود و خانه خویش یعنی آسایشگاه خیریه کهریزک افتخارات فراوانی کسب کند.

ورزشگاه پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک همه روزه پذیرای جمع کثیری از معلولین است که می آیند تا زیر نظر مربیان خود، به ورزش در رشته مورد علاقه خویش بپردازند. این ورزشگاه در طول مدت فعالیت خود توانسته است نفرات زیادی را در رشته های مختلف ورزشی به تیم های ملی معرفی کند تا باعث افتخار برای کشور شوند.