88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تأکید بر رعایت بهداشت فردی و خود ایمنی، آگاهی بخشی نسبت به پیک پنجم بیماری کرونا، تبیین علت محدودیت های اعمال شده و دلجویی از ساکنین بخش های بستری، از دلایل دیدار اعضاء ستاد کرونا با معلولین جوان کهریزک ذکر شده است.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور تنی چند از اعضاء ستاد کرونا، دیدار و گفتگو با معلولین جوان در خصوص نحوه مقابله با پیک پنجم بیماری کرونا در برنامه کاری این گروه قرار گرفت.

دکتر حمیده پورفهیم جانشین ستاد مقابله با کرونا با مثبت ارزیابی کردن این دیدار، گفت : با درخواست مددکاران اجتماعی که زبان گویای مددجویان هستند، این دیدار برگزار و بر رعایت بهداشت فردی و خود ایمنی افراد تاکیدی دوباره شد.

وی تصریح کرد : قطعاً محدودیت های جدید بویژه تعلیق موقت ملاقات ها، اثرات بر زندگی مددجویان خواهد داشت، اما سلامتی عزیزان ما در کهریزک اولویت نخست است که این موضوع توسط اعضاء حاضر در این دیدار برای همه تشریح گردید.

دکتر پورفهیم با بازشماری برخی دغدغه های زندگی مددجویان نیز گفت : بسیاری از فعالیت های جاری در کهریزک تحت تاثیر شرایط جدید شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است که البته مطمئن هستیم همانند دوره های گذشته به سلامت از این دوره هم عبور خواهیم کرد.

جانشین ستاد مقابله با کرونای آسایشگاه در پایان تأکید کرد : با بازگشت ثبات نسبی و پایداری اوضاع، قطعاً تمامی فعالیت‌های فرهنگی ، هنری و ورزشی معلولین و سالمندان از سر گرفته خواهد شد و آنان می توانند با برنامه ریزی انجام شده با خانواده های خود دیدار داشته باشند.