88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور گروه های هنری و به همت خیرین نام آشنا، جوانان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به دورهمی بهاره دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ گروه خیرین نام آشنای کهریزک به سرپرستی ابوالفضل حاتمی کیا، جوانان معلول متولد بهار را به یک دورهمی سراسر شاد و متنوع دعوت کردند.

اجرای انواع برنامه‌های فرهنگی و هنری، پذیرایی به سبک جشن تولد و اهدا هدایای مختلف به جوانان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، ره آورد خیرین مهربان و محبوب نسل جوان به این مجموعه خیریه بود.

باستانی مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه با تقدیر از خدمات ارزشمند نیکوکاران جامعه در نشاندن لبخند شادی بر چهره مددجویان کهریزک، گفت : فصل بهار و دعوت از متولدین این فصل، تنها بهانه ای برای شادی آفرینی است، در حالی که هریک از عزیزان و جوانان معلول که تمایل به شرکت در این مراسم زیبا را داشتند، آمدند و از برنامه‌های متنوع خیرین بهره مند شدند.

باستانی نیکوکارانی همچون حاتمی کیا را یاران بی ادعا و سبکبال کهریزک نامید که با حضورشان، دل های بسیاری را دعوت به نشاط و شادابی می کنند و ادامه داد:  آماده هستیم با هماهنگی که از پیش انجام می شود، در اجرای انواع برنامه‌های متنوع و رنگارنگ ویژه مددجویان، از همت والای خیرین و نیکوکاران جامعه نهایت بهره را ببریم و روزهای زیبایی را تقدیم عزیزانمان در کهریزک نماییم.