88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر مسئول ماهنامه کهریزک در آیین تجلیل از عوامل و نویسندگان این نشریه گفت: امروز ماهنامه کهریزک با چاپ و نشر مقالات علمی و تخصصی در حوزه های مختلف، توانسته است مخاطبان پرشماری را در سطح کشور به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در دویست و هفتاد و چهارمین دوره انتشار ماهنامه کهریزک، از عوامل و نویسندگان این نشریه با حضور دکتر حسن احمدی مدیر مسئول و دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران تجلیل شد.

در این مراسم، دکتر احمدی مدیر مسئول ماهنامه کهریزک با تقدیر از زحمات کلیه همکاران و کسانی که در تهیه مطالب متنوع علمی و تخصصی تلاش می کنند و در چاپ و نشر این ماهنامه متحمل زحمت می شوند، گفت: این ماهنامه توانسته است با ارتقاء کیفی و کمی همه جانبه مطالب در حوزه های مختلف در طول سالیان متمادی، مخاطبان پرشماری را به خود جلب نموده و به عنوان نماد رسمی موسسه خیریه کهریزک معرفی شود.

وی تصریح کرد: اعضاء هیأت تحریریه از افراد دانشگاهی و چهره های موثر علمی کشور هستند و نقشی اساسی و بنیادی در نظارت بر عملکرد نویسندگان مقالات دارند، ضمن آنکه اساتید دانشگاه های مختلف نیز همکاری تنگاتنگی با ما در انتشار بهینه این ماهنامه دارند.

دکتر حسن احمدی اضافه کرد: مجموع مقالاتی که در ماهنامه کهریزک منتشر می شود، هریک دبیر اختصاصی خود را دارد که این مهم توانسته است نظر مساعد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را جلب کرده و همواره مورد تأیید قرار گیرد.

مدیر مسئول ماهنامه کهریزک اظهار امیدواری کرد این ماهنامه بتواند همچنان در مسیر پویایی به فعالیت خود ادامه دهد و بتواند سفیر موسسه خیریه کهریزک در اقصی نقاط کشور باشد.

دویست و هفتاد و چهارمین ماهنامه کهریزک در حالی به روی گیشه مطبوعات می رود که با نشر مقالاتی در حوزه های روانشناسی، علوم اجتماعی، بهداشت و درمان، پزشکی، محیط زیست، تغذیه و سایر مطالب متنوع، حرف های زیادی در بین نشریات مختلف برای گفتن دارد.