88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک  استان تهران سلامت جسم و روان، تعاملات اجتماعی و فراگیری کارتیمی و ورود به جامعه را از برکات و ثمرات ورزش عنوان و بر توسعه این امر مهم در میان معلولین تأکیدی دوباره کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران؛ دکتر نحوی نژاد در دیدار با رییس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور بر استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در آسایشگاه خیریه کهریزک برای هم افزایی و پویایی ورزش در سطح استان تهران  و نیز کشور تأکید کرد.

وی با بیان اینکه می دانیم ورزش چه تغییرات شگرفی در میان معلولین دارد، گفت: تنها سلامت جسم و روان حاصل ورزش نیست، تعاملات اجتماعی ورود به عرصه فعالیت های تیمی، آینده نگری و در نهایت خیز به سوی ورزش قهرمانی از نتایج توجه اصولی به ورزش است.

دکتر نحوی نژاد تصریح کرد: آسایشگاه خیریه کهریزک تهران  تمامی ظرفیت های لازم برای تعاملات دوجانبه با فدراسیون جانبازان و معلولین را داراست و از این منظر می تواند محل مناسبی برای انجام مسابقات کشوری و نیز اردوهای تیم ملی در سطح معلولین باشد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک  استان تهران در پایان بیان داشت: خرسند از آنیم که عوامل و دست اندرکاران ورزش کهریزک از میان خود معلولین هستند و این شانس بزرگی برای سایر ورزشکاران این مجموعه خیریه است که در کنار همنوعان خود به آینده ای روشن تر از آن چیزی که انتظار دارند، برسند.