88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر نحوی نژاد با دعوت از همه مددجویان ساکن در خانواده بزرگ کهریزک برای حل مشکلات خود درون خانه، از آنان خواست تا به استحکام زندگی مسالمت آمیز در آینده پیش رو بیشتر از هر زمان دیگری بیندیشند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ دکتر نحوی نژاد که در جمع سالمندان و معلولین شاغل در کارگاه های هنری سخن می گفت، خانواده را رکن اصلی هر اجتماعی معرفی کرد و افزود : درون هر خانواده ای مشکلات و اختلاف سلیقه هست، اما آن خانواده ای به استحکام لازم می رسد که مشکلات را درون خانه خود حل کند.

وی با بیان اینکه هیچ کس شما را به خاطر گفتن مشکلاتتان بازخواست نخواهد کرد، افزود : مسائل و کمبود های زندگی را به مددکاران و پرستاران خود بگویید و اطمینان داشته باشید که آنها شما را یاری خواهند کرد. ما نیز در کنار شما هستیم تا بتوانیم گره گشای مشکلات باشیم.

دکتر نحوی نژاد بیان داشت : قطعاً نیکوکاران اجر دنیا و آخرت را از خداوند متعال دریافت خواهند کرد، اما به یاد داشته باشید که حسن خلق شما باعث دلگرمی و افزایش انگیزه آنان در خدمت رسانی می شود.

وی پرسنل شاغل در آسایشگاه را نیز همانند خیرین معرفی کرد و افزود : درست است که کارکنان آسایشگاه دارای پرونده پرسنلی هستند و حقوق بگیر این سازمان محسوب می شوند، اما اگر عشق و علاقه و عاطفه نباشد، حتماً خدمات شایسته ای هم ارائه نخواهد شد.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک سال آینده را سال گشایش در بسیاری از امور دانست و گفت : امیدوار هستیم تا بتوانیم در سال جدید و با مشارکت فعال و گسترده خیرین، برنامه های متنوعی را برای بهبود هرچه بیشتر وضعیت زندگی شما در تمامی زمینه ها اجرا کنیم.