88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

رییس دانشگاه علمی کاربردی تهران شرق با تبریک روز دانشجو به همه دانشجویان، برطرف کردن مشکل اشتغال را از مهمترین اهداف این دانشگاه در کشور اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ رییس دانشگاه علمی کاربردی تهران شرق، شناخت نیازهای جامعه و تربیت نیروی انسانی ماهر را از موفقیت های این دانشگاه در طول سالهای اخیر دانست.

دکتر خداداد واحدی که به مناسبت روز دانشجو و در جمع اعضاء هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک، مدیران، دانشجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک سخن می گفت، تصریح کرد : ۷۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی شاغل هستند که نشان از اهمیت توانایی و اعتماد به نفس آنان در دوران تحصیل و علم آموزی است.

وی افزود : هیچ دانشگاهی در کشور پتانسیل و قدرت دانشگاه علمی کاربردی را ندارد، چرا که این دانشگاه با گستردگی ۶۰۰ مرکز در کشور و تنوع در رشته های تحصیلی، حرف اول را در میان همه مراکز دانشگاهی می زند.

دکتر واحدی با نگاهی به عملکرد مرکز علمی کاربردی کهریزک هم گفت : این مرکز از عالی ترین مراکز دانشگاهی کشور است، چرا که توانسته است کارکنان خود را به گونه ای تربیت کند تا در سخت ترین شرایط کاری و با روحیه قوی، یارای خدمت رسانی به بیماران را داشته باشند.

در پایان این مراسم، به چهار نفر از دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک که در مسابقات گفتمان دانشجویی رتبه نخست استان را به دست آوردند ، هدایای نفیسی تعلق گرفت. همچنین از تلاشهای دکتر حسن احمدی به عنوان رئیس، دکتر زهرا سنگی سرپرست گروه و آرزو ولایی مدیر امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی کهریزک تقدیر به عمل آمد.