88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تنی چند از اعضاء هیأت مدیره انجمن دیابت گابریک با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، به عیادت و دلجویی از بیماران بویژه افراد مبتلا به دیابت رفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر محمد تقی چراغچی قائم مقام مدیرعامل انجمن دیابت گابریک به همراه تنی چند از اعضاء آن انجمن، از بخش‌های مختلف بستری مددجویان کهریزک دیدار کردند.

این هیأت همچنین در نشستی مشترک با هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک، راه های تعامل و همکاری دوجانبه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

دکتر چراغچی در بخشی از سخنان خود با اشاره به وضعیت مساعد بیماران مبتلا به دیابت نوع یک و دو در آسایشگاه خیریه کهریزک، گفت: در مطالعه اجمالی کاردکس درمانی و ملاقات حضوری با چند نفر از سالمندان مبتلا به دیابت، روند تخصصی رسیدگی به این افراد را در زمینه های تغذیه، دارودرمانی و توانبخشی مورد ارزیابی قرار دادیم و طبق گزارشات واصله، سایر بیماران مبتلا به دیابت نیز مورد توجه خاص هستند که جای تقدیر و تشکر از مسئولان کهریزک را دارد.

قائم مقام مدیرعامل انجمن دیابت گابریک همچنین اذعان داشت : به واقع کهریزک شهر بزرگی برای خدمتگزاری و نیز منبع مناسبی برای آموزش و تحقیقات پیرامون دیابت است و انجمن گابریک این پتانسیل را دارد تا در همکاری با کادر درمان آسایشگاه، باری از دوش آنان بردارد.

گابریک نامی ایرانی برگرفته از رودخانه ای در استان هرمزگان است. گابریک از سال ۱۳۸۵ به عنوان یک انجمن مردمی و غیر انتفاعی فعالیت خود را آغاز کرد و عمده کارکنان این مجموعه، دیابت نوع یک هستند. هدف این انجمن همواره ایجاد انگیزه و ارائه برنامه های مختلف آموزشی به افراد دیابتی به عنوان مکمل درمان پزشک معالج بوده است.