88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تکریم سالمندان و بیماران ام اس از اهداف حضور جمعی از پرسنل یگان ویژه ناجا در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور جمعی از پرسنل غیور یگان ویژه ناجا از فرماندهی غرب استان تهران، دیدار با سالمندان و بیماران ام اس در برنامه کاری این سربازان وطن قرار گرفت.

حضور بر بالین آن دسته از سالمندانی که در سنین جوانی لباس مقدس نظامی به تن داشته و اکنون ساکن کهریزک هستند، از دیگر برنامه‌های میهمانان آسایشگاه بود.

سروان حسن آقائی فرمانده گروهان اعزامی از فرماندهی غرب استان تهران با ادای احترام به تمامی خادمین کهریزک اظهار داشت : کاری که امروز در این سازمان منظم در حال انجام است، با هیچ فریضه و مسئولیت اجتماعی قابل مقایسه نیست. سازماندهی و مدیریت چنین مکان وسیع و دارای تعداد پرشمار از سالمندان و معلولین، قطعاً مستلزم داشتن توانمندی های مختلف است که به لطف خدا شامل حال این مرکز شده است.

وی با اشاره به دیدار با سالمندان نیز گفت : زمزمه دعای خیر این یادگاران روزگار گذشته، توان و انرژی مضاعفی به همه ما داد تا از این پس با روحیه ای قوی تر در راه خدمتگزاری به مردم گام برداریم.

این فرمانده نظامی، رسیدن به دوران سالمندی و ازکارافتادگی را بخش جدایی ناپذیر عمر انسانها دانست و اظهار امیدواری کرد تا با جدیت در انجام وظایف سازمانی و خدمت صادقانه، عاقبتی خوش سهم همه خادمان ایران اسلامی باشد.