88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حجت‌الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه شهر کهریزک و باقرشهر، یک روز کاری را میهمان خانواده بزرگ کهریزک بود و تمامی فعالیت های جاری مجموعه را به نظاره نشست.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه باقرشهر در دیدار با مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک، بر حمایت های همه جانبه از امور خیر و خیرخواهی تأکید کرد.
وی با اشاره به دیدار خود با سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه، گفت: خداوند متعال روح بلند زنده یاد دکتر حکیم زاده را قرین رحمت کند که باعث و بانی این کار بزرگ شد و چنین ابنیه و امکاناتی را فراهم کرد تا جمع زیادی از محرومان جامعه، پناهگاه امنی داشته باشند.
حجت‌الاسلام باقری تصریح کرد: احادیث و روایات متعددی در باب حمایت از ضعفا و نیازمندان از ائمه اطهار سلام الله علیها و پیامبر اسلام بر ما رسیده که نشانگر اهمیت تکریم سالمندان و افراد بی پناه جامعه است.
حجت‌الاسلام باقری خاطرنشان کرد: در میان انواع دستگاههای کم اقبال عمومی همچون زندان، پزشکی قانونی، محل دفن زباله های شهری و سایر موارد دیگر، آسایشگاه خیریه کهریزک گل سرسبد منطقه ماست و باعث فخر و سربلندی این محدوده بزرگ و پر جمعیت شده است.
امام جمعه شهر کهریزک و باقرشهر با تقدیر از تلاشگران آسایشگاه در خدمت رسانی به بیماران و بی پناهان جامعه، اظهار داشت: تریبون نماز جمعه این آمادگی را دارد تا در هدایت خیرین و نیکوکاران به این مرکز، انجام وظيفه کند. همچنین در حد توان و بضاعت هر کمکی از دست‌مان برآید، در حمایت از کهریزک دريغ نخواهیم کرد.