88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بهناز جعفری هنرمند سینما و تلویزیون در دیدار با هنرمندان معلول کهریزک، آنان را اسوه های صبر و شکیبایی در زندگی دانست. وی همچنین در جمع پدران و مادران سالخورده حاضر و از نزدیک جویای احوال این عزیزان شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ دیدار دوستانه بهناز جعفری هنرمند سینما و تلویزیون با پدران و مادران سالخورده، یک روز شاد را برای آنان رقم زد.

وی همچنین با حضور در جمع هنرمندان معلول، توانمندی های این عزیزان را فراتر از انتظار نامید و بر شکوفایی هرچه بیشتر این استعداد های نهفته در عرصه هنر تاکید کرد.

دیدار و گفتگو با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از دیگر برنامه‌های حضور بهناز جعفری و حمید پورآذری از کارگردانان نوآور تئاتر ایران بود تا در قالب مسئولیت های اجتماعی، بتوانند همکاری های مثمر ثمری را جهت بالندگی بیشتر گروه هنری معلولین کهریزک داشته باشند.

جعفری در پایان این دیدار در گفتگو با خبرنگار کهریزک، اکران فیلم سینمایی شب طلایی در آسایشگاه را که وی نیز در آن نقش آفرینی کرده است را بهانه ای برای این حضور دانست و گفت : استعداد های درخشان و بالقوه ای در میان هنرمندان معلول وجود دارد که می‌تواند با اندکی توجه و تمرین، شاهد درخشش آنان در عرصه های مختلف هنری بود.

این هنرمند نام آشنای وطن، آمادگی خود و حمید پورآذری را جهت همکاری داوطلبانه در آموزش و گسترش فعالیت‌های گروه هنری معلولین کهریزک را اعلام و این همکاری را افتخاری ارزشمند برای خود و همراهانش برشمرد.