88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دیدار از بخش‌های مختلف بستری مددجویان و امضا تفاهم نامه همکاری فی مابین، از اهداف حضور دکتر مژگان سپاه منصور در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ تفاهم نامه همکاری بین آسایشگاه خیریه کهریزک و دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در حالی از سوی دکتر حسین نحوی نژاد و دکتر مژگان سپاه منصور رؤسای دو مرکز به امضا رسید که دو طرف متعهد شدند تا از کلیه ظرفیت‌های موجود برای گسترش و تعمیق ارتباطات استفاده کنند.

ترسیم چشم انداز و خط فکری مشترک، مشاوره آنلاین کارشناسان ارشد روانشناسی با جامعه هدف، استفاده از آزمایشگاه های دانشگاه ، گذراندن دوره کارآموزی دانشجویان در آسایشگاه و بهره‌مندی از توان دانشجویان ارشد در بالابردن سلامت روان پرسنل و مددجویان، از دیگر گفتارهای نشست مشترک دکتر نحوی نژاد و دکتر سپاه منصور بود.

در این دیدار که بنا به دعوت دکتر سمیرا سنگی مدیر مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی آسایشگاه خیریه کهریزک صورت گرفت. دکتر نحوی نژاد با ابراز خرسندی از عقد این تفاهم نامه همکاری گفت: عملیاتی شدن بندهای این تفاهم نامه مشترک می تواند تحولی اساسی در همکاری های آموزشی، ارتقاء سلامت روان مددجویان و کارکنان و همچنین تجاری سازی محصولات تولیدی کارگاه های هنری داشته باشد.

دکتر سپاه منصور نیز تصریح کرد: اطمینان خاطر داریم در آینده نزدیک با استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین، شاهد شکوفایی آموزشی دانشجویان و افزایش چشمگیر خدمات روانشناسی در آسایشگاه خیریه کهریزک باشیم.

تفاهم نامه همکاری بین آسایشگاه خیریه کهریزک و دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی در ۹ بند تنظیم و به امضاء روسای دو مرکز رسید.استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری طرفین، ارائه مشاوره های علمی و پژوهشی، برگزاری نشست های علمی و کارگاه های تخصصی، طراحی و اجرای پروژه های تحقیقاتی از مفاد این تفاهم نامه است.