88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

امضا تفاهم نامه همکاری بین دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و مرکز علمی کاربردی کهریزک، از اهداف حضور دکتر محمد علی مظاهری در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر محمد علی مظاهری رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی و هیأت همراه با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، از بخش‌های مختلف بستری و ساختمان توانبخشی مددجویان دیدار کرد.

این هیأت همچنین در نشستی مشترک با دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک که همزمان قائم مقامی مرکز علمی کاربردی کهریزک را نیز عهده‌دار است، به بررسی راهکارهای همکاری فی مابین پرداختند.

در بخشی از این نشست، دکتر مظاهری با تحسین مسئولین آسایشگاه در توانبخشی و نگهداری از معلولین و سالمندان در محیطی آرام همراه با خدمات درمانی و پرستاری، گفت: پتانسیل موجود در این مرکز در زمینه تحقیقات و پژوهش های علمی فراتر از انتظار  است و ما امیدواریم که بتوانیم از این پتانسیل به نفع جامعه علمی کشور بهره مند شویم.

دکتر مظاهری همچنین تصریح کرد: گذراندن دوره کارورزی دانشجویان روانشناسی در مقاطع مختلف در کهریزک، یکی از مولفه هایی است که می تواند در دستور کار قرار گیرد و نتایج حاصله از این دوره ها، قطعأ در ارتقا علمی  دانش ‌پژوهان تأثیرات پرباری به همراه خواهد داشت.

دکتر نحوی نژاد نیز تعامل بین دو دانشگاه را مایه خرسندی دانست و گفت: مرکز علمی کاربردی کهریزک پژوهش را از ارکان اصلی فعالیت های علمی خود می داند و می تواند از موقعیت موجود، به دانش افزایی دانشجویان رشته های مختلف از جمله روانشناسی کمک های شایانی نماید.

دکتر نحوی نژاد خاطرنشان کرد: به روز شدن دانش دانشجویان این مرکز و استفاده از دانش اساتید و پژوهشگران دانشگاه شهید بهشتی، به طور قطع می تواند فارغ‌التحصیلان زبده و ورزیده ای را روانه بازار کار از جمله مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین در سراسر کشور کند.

در پایان این نشست، مقرر شد تا چارچوب های مختلف همکاری دوطرف در قالب یک تفاهم‌نامه تنظیم و به امضا مسئولین دو دانشگاه برسد.