88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هاشم شکروی در دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک بابیان اینکه وجدان جامعه ما همچنان بیدار است، مشارکت‌های مردمی را بهترین راه برای تزکیه نفس دانست.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ رئیس هیأت مدیره اتحادیه آهن تهران و هیأت همراهش از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار کرد.

هاشم شکروی همچنین در نشست مشترک با هیأت مدیره مؤسسه خیریه کهریزک بابیان اینکه این مرکز خیریه ، نمونه یک نهاد موفق در سطح کشور است، گفت: آسایشگاه خیریه کهریزک یک شهر است که نیازمند حمایت همه‌جانبه از سوی نهادهای دولتی و مردمی است.

وی ضمن قدردانی از زحمات پرسنل این مجموعه ابراز داشت: فعالیت‌های انجام‌گرفته در حوزه‌های مختلف فرهنگی، کلاس قرآن کارگاه‌های تولیدی و... همگی حکایت از مدیریت منظم و برنامه‌ریزی مدون دارد که این قابل‌ستایش است.

شکروی در بخشی دیگر از سخنان خود لحظات حضورش در این مجموعه را فارغ از عمر برشمارد و اذعان داشت: مشارکت‌های مردمی بهترین راهکار برای توسعه نیکوکاری است و بسیاری از مردم تمایل به شرکت در چنین کارهای پسندیده و ارزشمندی  را دارند.

و در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی از همه اقدامات صورت گرفته در آسایشگاه خیریه کهریزک آمادگی اتحادیه خود ، برای انجام هرگونه همکاری اعلام داشت.