88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر علی رضا خوشدل رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در رأس یک هیأت بلند پایه علمی از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در بازدید از بخش‌های درمانی و مراقبت های تسکینی معلولین و سالمندان کهریزک، اقدامات در حال انجام را فراتر از انتظار دانست.

وی و هیأت همراه همچنین در دیدار از بخش‌های مختلف بستری، با نحوه سرویس دهی، اقدامات نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان آشنا شدند. بازدید از مراکز توانبخشی و دانشگاه کهریزک از دیگر برنامه‌های این هیأت علمی بود.

دکتر خوشدل در نشست مشترک با مسئولان دانشگاه کهریزک، راه های تعامل و همکاری فی مابین را خواستار شد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی در صدد راه اندازی مراکز توانبخشی در شهرهای رودهن و ورامین است که تجربیات مسئولان کهریزک می تواند نقطه عطفی در این زمینه باشد.

دکتر خوشدل اضافه کردن مطالب علوم سالمندی در دوره های تکمیلی رشته های پزشکی و پیراپزشکی را از ضروریات جامعه کنونی برشمرد و افزود: با توجه به پیری جمعیت و افزایش روزافزون سالمندان در کشور، می بایست پژوهش در علوم سالمندی و تهیه الگوهای مراقبت، درمان و توانبخشی مدنظر دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران همچنین تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی این پتانسیل را دارد با اعزام پزشکان متخصص و پرستاران کارآزموده، در تکمیل کادر درمان آسایشگاه خیریه کهریزک، اقدامات لازم را به عمل آورد.