88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سردار ولی الله بهزادی نیا رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح به همراه جمعی از مدیران ارشد آن سازمان، از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، سردار بهزادی نیا رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در جمع سالمندانی که روزگاری لباس مقدس نظامی به تن داشته و یا از خانواده نیروهای مسلح هستند، حاضر شد تا فرارسیدن این روز را به همه تلاشگران عرصه امنیت کشور تبریک بگوید.

سردار بهزادی نیا همچنین رسیدگی به مشکلات نظامیان بازنشسته را وظیفه ذاتی و سازمانی خود و همکارانش عنوان کرد و گفت: امروز در این مجموعه بزرگ و منظم حاضر شده ایم تا در رفع مشکلات احتمالی شما عزیزان، قدم های موثری برداریم. اطمینان خاطر داشته باشید با شنیدن دغدغه‌های زندگی در دوران سالمندی آن هم در مکانی به غیر از منزل شخصی، عزم ما برای برطرف کردن نیازهای اساسی شما دوچندان خواهد شد.

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح با تمجید از مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک در سرویس دهی مناسب به سالمندان بویژه بازماندگان نیروهای مسلح نیز گفت: اهداف عالی و انسانی حاکم در کهریزک، به هر بیننده و مخاطبی القاء می کند که می شود برای رضای خداوند، از بسیاری خودبینی ها گذشت و در رفع حاجات نیازمندان جامعه کوشش نمود.