88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک با حضور در ورزشگاه پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک، از نزدیک آخرین تمرینات تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور پیش از اعزام به مسابقات پاراآسیایی هانگژو چین را زیر نظر گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ آخرین اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جمهوری اسلامی ایران به میزبانی آسایشگاه خیریه کهریزک در حال برگزاری است.

در این اردو که تا بیست و سوم ماه جاری ادامه دارد، سه بازیکن از دوازده نفر اعضاء تیم ملی کشور را ورزشکارانی از کهریزک تشکیل می دهند. آقایان وحید سعادت پور، ابوالفضل جلالی و امید هادی اظهر بازیکنانی هستند که به نمایندگی از آسایشگاه خیریه کهریزک در تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور حضور دارند.

در دیدار غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک از اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور، از پیراهن تیم ملی رونمایی شد. گفت و شنود با ورزشکاران و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان، از دیگر برنامه‌های حضور غفور کارگری در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور مدافع عنوان قهرمانی دوره پیشین در حالی پا به میدان آسیایی می گذارد که رقیب نیرومندی به نام ژاپن نایب قهرمان پارالمپیک را پیش رو دارد.

چهارمین دوره مسابقات پاراآسیایی چین از ۲۲ تا ۲۸ اکتبر ( ۳۰ مهر تا ۶ آبان ) در شهر هانگژو برگزار می شود.