88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

فخرالدین صدیق شریف هنرمند سینما، تلویزیون و تئاتر با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک به دیدار سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه رفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ سالمندان و معلولین جوان کهریزک میزبان هنرمند محبوب و دوست داشتنی سینما، تلویزیون و تئاتر شدند تا ساعاتی را در کنار این هنرمند پیشکسوت کشورمان باشند.

فخرالدین صدیق شریف که بازی در سریال های متعدد تلویزیونی مانند « در چشم باد » و « کریم خان زند »، همچنین فیلم های سینمایی همچون « اخراجی ها » و« دموکراسی تو روز روشن» شهرت زیادی در میان مردم دارد، ترجیح داد تا یک روز از زندگی خود را در کنار سالمندان و معلولین کهریزک بگذراند.

وی همچنین در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک، این حضور را یکی از ماندگارترین روزهای عمر خود توصیف کرد و گفت : انسان واقعاً درمانده می شود که چگونه افرادی حاضر می شوند بهترین سرمایه های زندگی خود را به مراکز نگهداری بسپارند، در حالی که شاید بشود با اندکی گذشت و تواضع، این سالمندان در کنار خانواده های خود سال های پایانی عمر را سپری کنند.

فخرالدین صدیق شریف در ادامه نیز گفت : تکلیف آن سالمندانی که خانواده ای ندارند، معلوم است و کهریزک می تواند بهترین مکان برای زندگی آنها باشد. اما آن دسته از پدران و مادرانی که فرزند دارند، باید به خاطر داشته باشند که شاید دست سرنوشت همان بازی را با آنها بکند که اینان با پدر یا مادر خود کردند.