88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان تهران با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، به دیدار سالمندان، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس ساکن در این مجموعه خیریه رفتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ جمعی از اعضاء مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان تهران با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، به دیدار و گفتگو با سالمندان، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس شتافتند.
این نمایندگان همچنین در نشستی با مدیران آسایشگاه، به بررسی مشکلات و چالش های پیش روی اداره این مجموعه خیریه پرداختند.

حسین روح‌الامینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با ابراز خرسندی از این حضور، رسیدگی و نگهداری شبانه روزی از جمع کثیری از سالمندان و معلولین که دارای انواع بیماریهای زمینه ای هستند را کاری سخت و طاقت فرسا دانست.

دکتر روح الامینی با توجه به سرویس دهی به انبوهی از بیماران مبتلا به ام اس نیز گفت : در بودجه سال آینده برای حمایت از بیماران سخت درمان، ردیف های خاصی تعریف شده است که می تواند در بهبود کیفیت زندگی آنان اثرات مفیدی داشته باشد.
وی با اشاره به پرداخت هزینه های مختلف حامل های انرژی از سوی کهریزک به حساب دولت نیز گفت : باید تدبیری اساسی در این باره اندیشیده شود تا همانند مساجد و بقاع متبرکه بتوان این چنین مراکزی را هم مشمول معافیت پرداخت هزینه های فوق کرد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : نشست های تخصصی و کارشناسی بین مسئولین کهریزک و کمیسیون های مختلف مجلس می تواند گره گشای مشکلات بویژه در سال آینده باشد.
نماینده مردم تهران در مجلس و استاد دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران، پیگیری تأمین اقلام مختلف دارویی مورد نیاز سالمندان و معلولین را از وظایف خود و سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی دانست و بر انجام این مهم تأکید کرد.