88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دانش افزایی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های پرستاری، مددکاری و نحوه تعامل با خیرین جامعه، از اهداف این دیدار عنوان شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور تنی چند از مدیران موسسه خیریه خانه باران، بازدید از بخشهای مختلف بستری مددجویان در برنامه کاری میهمانان سبزواری قرار گرفت.

سید حمید زرقانی مدیر داخلی موسسه باران در گفتگو با خبرنگار کهریزک، گفت : بسیار خرسند هستیم که با وجود شرایط خاص کنونی و محدودیت های بهداشتی، اجازه این بازدید به تیم فنی و مدیریتی موسسه خیریه باران داده شد.

زرقانی با اشاره به خدمات مدون پرستاری در سطح ایده آل در کهریزک، اظهار داشت : قطعاً تلاش های فراوانی صورت گرفته تا وضعیت واحد پرستاری آسایشگاه به چنین انسجامی رسیده است. همچنین در بخش هایی مانند مددکاری، ارتباطات مختلف با خیرین و جلب مشارکت های مردمی شاهد توانمندی های بالقوه ای در کهریزک بودیم.

وی انجمن بانوان نیکوکار را میراث بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک اعلام و تصریح کرد : انجمن بانوان نیکوکار موسسه باران توانست در سال های گذشته از این الگوی موفق به نفع مددجویان خود بهره ببرد و هم اکنون در زمینه های مختلف خدماتی اعم از آشپزخانه، کارگاه خیاطی، نظافت بخش ها و سایر امور مرتبط با نگهداری معلولین از این توانمندی ها استفاده های شایانی می کند.

مدیر داخلی موسسه باران با ابلاغ سلام گرم و صمیمی مدیر عامل آن موسسه به همه دست‌اندرکاران کهریزک نیز گفت : امیدوار هستیم تا به حدی از شکوفایی در زمینه خدمت به معلولین برسیم تا دغدغه های اصلی موجود که همانا مشارکت گسترده نیکوکاران در اداره موسسه است، به حداقل برسد.

موسسه خیریه خانه باران با ظرفیت پذیرش و نگهداری از یکصد معلول ذهنی بالای ۱۴ سال، در فضایی بالغ بر 000/60 متر مربع در حوالی شهر سبزوار توسط خیرین و نیکوکاران جامعه اداره می شود.