88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر محمود مظفر مدیرکل و عضو هسته مرکزی گزینش سازمان بهزیستی کشور با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، از مرکز علمی کاربردی کهریزک دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر محمود مظفر در دیدار با دکتر حسن احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک، بر تعامل همه جانبه با این مرکز تخصصی و پرورش نیروی انسانی ماهر تأکید کرد.

وی بهره گیری از کارکنانی که دانش لازم را برای اشتغال در مراکز نگهداری سالمندان و معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور دارند، امری ضروری دانست و گفت : مرکز علمی کاربردی کهریزک این پتانسیل را دارد تا در آموزش کارکنان مراکز مختلف اعم از پرسنل شاغل و آماده جذب، همکاری همه جانبه ای با سازمان بهزیستی داشته باشد.

دکتر مظفر تصریح کرد : مراکز خصوصی متعددی زیر نظر سازمان بهزیستی اقدام به نگهداری از سالمندان و معلولین می کنند که کارکنان آنها نیز می توانند از دانش موجود در این مرکز بهره مند شوند.

در ابتدای این دیدار، دکتر حسن احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک با تشریح عملکرد این مرکز، اظهار داشت : تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی مراقبت از سالمندان و معلولین، این امکان را به کارکنان مراکز مختلف تحت پوشش سازمان بهزیستی می دهد تا سلامت مددجویان خود را به نحو مطلوب و چشمگیری افزایش دهند.

وی بهره مندی از دوره های آموزشی پودمان و کوتاه مدت کارکنان مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین را نیز یادآور شد و گفت : مرکز علمی کاربردی کهریزک این امکان را دارد تا با برنامه ریزی و هدف گذاری منسجم، در آموزش کارکنان سایر مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین مشارکت فعال داشته باشد.

دکتر احمدی خاطر نشان کرد : مدیریت کسب و کار، تجهیزات پزشکی، مددکاری اجتماعی و خانواده، حسابداری و اورژانس اجتماعی از دیگر رشته هایی است که در دانشگاه کهریزک تدریس می شود و می تواند کمک شایانی به بهبود کیفیت فضای کسب و کار در جامعه و نیز سازمان بهزیستی دهد.

در پایان این دیدار، مقرر گردید با امضاء تفاهم نامه همکاری بین دو طرف و ابلاغ آن به مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی، از مهرماه سال جاری آموزش دانشجویان رشته های مختلف در دستور کار قرار گیرد.