88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر گروه اجتماعی شبکه افق، تولید ویژه برنامه روز مادر را از دلایل حضور عوامل این شبکه تلویزیونی در آسایشگاه خیریه کهریزک اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ عوامل برنامه تلویزیونی هاشور، مستندی که از شبکه افق به روی آنتن سیمای جمهوری اسلامی ایران می رود، با حضور در جمع مادران سالخورده ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به تهیه ویژه برنامه ای به مناسبت روز مادر پرداختند.
سید مجتبی موسوی مدیر گروه اجتماعی شبکه افق در گفتگو با خبرنگار کهریزک گفت: روز پرکار و خستگی ناپذیری را در کهریزک پشت سر گذاشتیم. دیدار با جمع زیادی از مادران سالمند برای همه ما دارای جذابیت خاصی بود.
موسوی ادامه داد : خاطرات تلخ و شیرین زیادی را از زبان این گرامیان اجتماع شنیدیم. گاهی احساسات بر ما غلبه می کرد و هم‌پای آنان اشک می ریختیم و گاهی از شنیدن خاطرات دوران جوانی این مهربانان به وجد می آمدیم.
مدیر گروه اجتماعی شبکه تلویزیونی افق با اعلام تاریخ پخش این ویژه برنامه نیز گفت : همزمان با میلاد مطهر حضرت زهرا (س) و روز مادر، این مستند در برنامه هاشور و رأس ساعت ۸ شب از شبکه افق به روی آنتن سیمای جمهوری اسلامی ایران می رود.
قابل توجه است از جمعیت ۱۷۵۰ نفری که هم اکنون در آسایشگاه خیریه کهریزک زندگی می کنند، بیش از ۶۵۰ نفر از آنان را مادران سالخورده ای تشکیل می دهند که روزگاری چشم و چراغ منازل خود بودند و امروز به دلایل مختلف در این مرکز روزگار خود را سپری می کنند.