88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

عقد تفاهم نامه همکاری و مشارکت در امور توانبخشی سالمندان و معلولین، از دلایل حضور معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ دکتر پیمان نامدار معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک، بر همکاری فی مابین جهت ارتقاء سطح سلامت سالمندان و معلولین تأکید کرد.

وی با بیان اینکه امکانات بالقوه ای برای این همکاری بین دو طرف وجود دارد، گفت : در حال حاضر ۵۶ مرکز توانبخشی و ۳۲ درمانگاه و داروخانه در سطح کشور زیر مجموعه هلال احمر است که می توان از این پتانسیل به نفع مددجویان کهریزک بهترین استفاده را کرد.

ارتقاء کلینیک توانپزشکی و تبادل داروهای عمومی و تخصصی از دیگر موضوعاتی بود که دکتر نامدار به آن اشاره کرد و گفت : در بحث آموزش کارشناسان، تربیت نیروی انسانی شامل فیزیوتراپیست، ارتوپدی و کاردرمانگر را می توان در قالب یک برنامه مدون مورد مطالعه و اجرایی کرد، ضمن اینکه تهیه انواع داروهای مورد استفاده سالمندان و معلولینی که بیماریهای مزمن دارند، زمینه ساز ارتقاء سطح سلامت جامعه هدف خواهد شد.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر عقد تفاهم نامه  بین دو طرف را از اولویت‌های اصلی ایجاد بسترهای لازم برای همکاری دانست و بر انجام این مهم تأکید کرد.