88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حميد قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک در دیدار نوروزی با مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک، از همگان دعوت کرد تا به عنوان سفیران این مجموعه، در پیشبرد اهداف عالی موسسه گام های استواری بردارند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک ،کارکنان این مجموعه را اولین و بهترین نیکوکاران جامعه دانست که با وجود تمام مشکلات و سختی ها، همچنان بر خدمتگزاری به مددجویان اصرار دارند.

حميد قبادی دانا که در جمع مدیران و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک سخن می گفت، خاطرنشان کرد: در جامعه توانبخشی کشور، کهریزک در ساختار های مراقبتی، درمانی و نگهداری مددجویان می درخشد که همه این ها حاصل تلاش های مدیران و کارکنان این موسسه است.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از کلیه کارکنان آسایشگاه، تشکیل و فعالیت کارگروه سلامت را گامی مهم در ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات شایسته در حق مددجویان دانست و بر تلاش همگانی در این مسیر تأکید کرد.

در ابتدای این دیدار، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اشاره به اینکه یک سال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشتیم تا امور آسایشگاه با شایستگی اداره شود، گفت: وظیفه دارم از اعضاء هیأت امنا و مدیره موسسه، مدیران و کارکنان کهریزک به جهت همه همکاری های صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

دکتر نحوی نژاد اضافه کرد: مراکز توانبخشی در سطح کشور با وضعیت اقتصادی فعلی با بحران مواجه هستند، ما نیز مشکلات را انکار نمی کنیم، چرا که بخشی از ملت ایران هستیم، اما نسبت به سایر مراکز مشابه از وضعیت بسیار بهتری برخورداریم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک اظهار امیدواری کرد اتفاقات خوبی در سال جاری در انتظار کارکنان آسایشگاه باشد و با اعطاء امتیازات ویژه، شاهد حال خوشی برای همکاران باشیم.

قابل ذکر است در آغاز نشست مشترک مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با مدیران و مسئولان کهریزک تهران، هریک از معاونان و مدیران حوزه های مختلف به ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام شده در سال گذشته پرداخته و به تبیین برنامه های جدید برای سال جاری پرداختند.