88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور جمعی از کارشناسان شبکه بهداشت ری در آسایشگاه خیریه کهریزک ، دیدار از بخش های مختلف بستری در دستور کار این مسئولین بهداشتی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با هماهنگی مهدیه آبنیکی مدیر بهداشت آسایشگاه خیریه کهریزک ، جمعی از کارشناسان شبکه بهداشت ری با حضور در این مجموعه خیریه علاوه بر دیدار از بخشهای مختلف بستری ، نشستی نیز با پدران سالخورده داشتند تا در سلامت زندگی پیش روی آنان تأثیرگذار باشند .

مهدیه آبنیکی با اشاره به این دعوت ، خاطر نشان کرد : خانم دکتر خاکبازان در جمع سالمندان حاضر در سالن اجتماعات بخش های بنفشه ، با مروری بر بیماری پوکی استخوان ، راه های پیشگیری از آن و عوارض مختلف این بیماری در گروه سالمندان ، از حاضرین خواست با رعایت کلیه نکات یاد شده به ویژه عدم مصرف دخانیات و اهمیت دادن به ورزش ، سلامت خود را تضمین کنند .

آبنیکی همچنین یادآور شد : خانم دکتر ابراهیمی نیز که از کارشناسان تغذیه مرکز بهداشت است ، اهمیت تغذیه سالم و راه های پیشگیری از عوارض ناشی از مصرف برخی غذا ها و مکمل های دارویی را برای حاضرین تشریح کرد .

مدیر بهداشت آسایشگاه در پایان اذعان داشت : همکاری صمیمانه کارشناسان حوزه های مختلف شبکه بهداشت ری همواره راهگشای بسیاری از دغدغه های بهداشتی و درمانی بخش های مختلف بستری بوده، نتایج این همکاری ها مستقیماً به ارتقاء سلامت جسم و جان و روان سالمندان و معلولین ساکن در کهریزک منجر می شود .