88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

همسر سفیر کشور برونئی به اتفاق همسر معاون سفیر مالزی و رئیس گروه بانوان شش کشور آسیایی با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، از بخش‌های مختلف بستری و نیز کارگاه‌های هنری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ میهمانان خارجی کهریزک، فضای صمیمی و همدلانه موجود را حاصل تلاش های مدیران و کارکنان آسایشگاه دانستند و از زحمات کلیه خدمتگزاران به سالمندان و معلولین جامعه تقدیر کردند.

رابطین سفرای کشورهای مالزی و برونئی که در دیدار با دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به ابراز احساسات می پرداختند، همچنین یادآور شدند: هرگونه کمک مادی و معنوی به اینگونه مراکز، متوجه افرادی می شود که نیازمند رسیدگی هستند و انصاف هم می گوید باید به ندای پاک آنها پاسخ مثبت داد.

دکتر نحوی نژاد نیز آسایشگاه خیریه کهریزک را متعلق به جهان اسلام دانست و گفت: سیاست جهانی بر این نیست که سالمندان و معلولین را از خانواده ها جدا کرده و به مراکز نگهداری بسپارد، افرادی که امروز در کهریزک زندگی می کنند، فاقد سرپرست موثر بوده و ما موظف به نگهداری و سرویس دهی به آنان هستیم.

دکتر نحوی نژاد کهریزک را به معنای واقعی کلمه یک خانواده معرفی کرد و افزود: همه ما در اینجا زیر یک سقف زندگی می کنیم، تفریحات و سرگرمی ها، عبادات، مطالعات، امور فرهنگی و آموزشی متعلق به همه است و این از اقبال بلند کهریزک است.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با استقبال از حضور میهمانان خارجی به این مجموعه، اعلام آمادگی خود را برای  پذیرایی از سایر میهمانان در سطوح عالی تر را نیز به آنان ابلاغ کرد.