88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی پس از اقامه نماز صبح و با حضور جمع زیادی از مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ آستان مقدس امامزادگان ابراهیم و اسماعیل علیه السلام، مقصد راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی و جمع کثیری از سالمندان و معلولین در کنار مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

در روز اربعین که به نام دلدادگان حسینی نامگذاری شده است، مسئولان شهری منطقه از جمله شهردار باقرشهر، بخشدار و شهردار کهریزک، مددجویان و کارکنان آسایشگاه را در مسیری چند کیلومتری همراهی کردند تا ارادت خود را به سالمندان و معلولین کم توان کهریزک نشان دهند.

برپایی موکب پذیرایی از جاماندگان اربعین حسینی در جوار شاه عبدالعظیم حسنی (ع) توسط مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک، از دیگر اقدامات فرهنگی در روز اربعین بود تا وظیفه پذیرایی از ارادتمندان به خاندان سیدالشهداء علیه السلام عهده دار شوند.

تدابیر بهداشتی و درمانی برای آن دسته از زوار بارگاه مقدس شاه عبدالعظیم حسنی علیه السلام که نیازمند درمان سرپایی بودند، یکی دیگر از برنامه‌های امسال مسئولین کهریزک در روز اربعین حسینی بود.

از جلوه های ویژه مراسم جاماندگان اربعین حسینی، حضور تنی چند از مددجویان آسایشگاه در موکب پذیرایی از راهپیمایان و زوار بارگاه مقدس شاه عبدالعظیم حسنی علیه السلام بود که وظیفه افتخاری سرویس دهی به مراجعه کنندگان را به عهده گرفتند.