88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سالمندان و معلولین عاشق و دلداده به خاندان اباعبدالله الحسین علیه السلام که از قافله پیاده روی اربعین حسینی جا مانده بودند، در حرکتی نمادین از جوار مزار زنده یاد دکتر حکیم زاده تا بقعه امامزادگان ابراهیم و اسماعیل طی طریق کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ چند سال است که سنت پیاده‌روی بسوی کربلای معلا در آستانه اربعین حسینی میان مسلمانان بویژه هموطنان عزیزمان شکل گرفته تا بدینوسیله ارادت خود را به خاندان اباعبدالله الحسین علیه السلام نشان دهند.

آن دسته از هموطنان عزیزمان که موفق به شرکت در این مراسم مذهبی و معنوی نمی شوند با حضور در اماکن مقدسه، در سوگ خاندان به خون خفته شهدای دشت کربلا به عزاداری می پردازند.

در تهران نیز بسیاری از همشهری ها از مسیرهای مختلف از جمله میدان امام حسین (ع) خود را به آستان مقدس شاه عبدالعظیم حسنی (ع) می رسانند تا در این همایش مذهبی شرکت کنند.

در سال جاری، آن دسته از سالمندان و معلولینی که همواره در مراسمات مذهبی حضوری فعال دارند، تصمیم گرفتند تا به قافله جاماندگان از پیاده روی اربعین حسینی بپیوندند و مسیر آسایشگاه خیریه کهریزک تا بقعه امامزادگان ابراهیم و اسماعیل (ع) به صورت پیاده طی کنند.

شرکت در مراسم نوحه خوانی و عزاداری در آستان مقدس امامزادگان ابراهیم و اسماعیل (ع)، از دیگر برنامه‌های راهپیمایان سالمند و معلول کهریزک در روز اربعین حسینی بود.