88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کلاس bc2 در رشته ورزشی مهیج بوچیا قهرمان خود را شناخت و ظریفه احمدی می رود تا اینبار بر بام آسیا بایستد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛در مسابقات قهرمانی کشور که در مجموعه ورزشی بابلسر انتخابی تیم ملی برگزار شد، ظریفه احمدی ورزشکار پرتوان و معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک علاوه بر گردن آویز طلا ، جواز قطعی حضور در اردوی تیم ملی بوچیا اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو چین را بدست آورد.

ظریفه احمدی که پیش از این دارای هیچ گونه سابقه ورزشی نبوده و پس از ورود به آسایشگاه و توانبخشی زیر نظر کارگروه ورزش معلولین توانست قابلیت های خود را یافته و در رشته بوچیا به توانمندی های لازم برسد ، پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی و درنهایت با قهرمانی در کشور توانست عنوان دار برتر بوچیا در کلاس      bc2 شود.

لازم به ذکر است ظریفه کهریزکی تنها نمونه ای از ورزشکارانی است که با توانبخشی در این خانه بزرگ توانسته است به مدارج عالی ورزشی برسد.رشته های ورزشی بسکتبال با ویلچر ، دو میدانی ، تنیس روی میز و ویلچر رانی نیز پیش از این قهرمانان معلول زیادی را به جامعه ورزشی معلولین معرفی کرده است.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک فراوان به این ورزشکار نمونه ، آرزوی موفقیت و سربلندی برای وی و کلیه نمایندگان شایسته کشور عزیزمان ایران را در مسابقات پارآسیایی هانگژو چین دارد.