88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تنها به فاصله یک روز از برپایی مراسم عید قربان، سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به دورهمی شاد دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور حافظ مسعودی هنرمند افتخاری و همیشه همراه آسایشگاه، دورهمی شاد سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه در فضای باز برگزار شد.

در این جشن باشکوه که به میزبانی خیرین ارجمند برپا شد، کلیه اسباب پذیرایی توسط این بلند نظران جامعه تأمین و در اختیار مددجویان قرار گرفت.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک در خصوص برگزاری این مراسم زیبا، اظهار داشت : همه ساله و پس از پایان جشن ملی کهریزک، سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه گردهم می آیند تا علاوه بر صرف میان وعده اهدایی خیرین، ساعاتی شاد را در کنار هم سپری کنند.

وی افزود : خوشبختانه با تدابیر بهداشتی اتخاذ شده ، مراسم عید قربان بدون کوچکترین عارضه‌ای برگزار گردید تا به شکرانه این سلامتی، گردهمایی سالمندان و معلولین را در فضای باز شاهد باشیم.

پزشکی با تقدیر از کلیه عوامل اجرایی که موجبات شادی مددجویان را فراهم می نمایند، شادی و شادمانی را برای همه تلاشگران عرصه خدمت در کهریزک آرزومند شد.