88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سالن سینمای تابستانی  در روز ملی سینما، پذیرای جمع کثیری از کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران به همراه خانواده های آنان بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در فضایی دوستانه و صمیمی و با نمایش فیلم سینمایی « بخارست »، جشنواره روز ملی سینما در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این دورهمی خانوادگی، جمع زیادی از کارکنان آسایشگاه به همراه خانواده های خود گردهم آمدند تا علاوه بر تماشای فیلم کمدی بخارست، به گفت و شنود شبانگاهی بنشینند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با ابراز خرسندی از این دورهمی شاد ویژه کارکنان مجموعه، گفت : تکریم خانواده کارکنان آسایشگاه همواره مدنظر مسئولین قرار دارد و در مناسبت های مختلف، درب های مجموعه به روی این عزیزان باز است تا از انواع برنامه های فرهنگی و هنری بهره مند شوند.

وی روز ملی سینما را بهانه ای زیبا برای این دورهمی شبانه دانست و افزود : با دعوت از جمع زیادی از کارکنان بویژه ساکنان شهرک های مجاور آسایشگاه، با استقبال گسترده ای مواجه شدیم که البته سینمای فضای باز مجموعه این امکان را داشت که پذیرای همه همکاران و خانواده های آنان باشد.

محسن پزشکی با تشکر از مسئولان سامانه فیلیمو که امکان پخش این فیلم کمدی را فراهم نمودند، تصریح کرد : فیلیمو همه هفته به ما اجازه می دهد تا یکی از فیلمهای درخواستی عزیزان مددجو را برایشان به نمایش بگذاریم که از این حیث سپاسگزار محبت های خادمین افتخاری کهریزک هستیم.