88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم رونمایی از کتاب« کهریزک، بهشت کوچک» نوشته رضا بختیاری مددجوی پرتوان آسایشگاه خیریه کهریزک در محل کتابخانه مرکزی شهر کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در آستانه ۲۴ آبان مصادف با روز کتاب و کتابخوانی، از کتاب« کهریزک، بهشت کوچک» نوشته رضا بختیاری مددجوی هنرمند و با انگیزه آسایشگاه خیریه کهریزک رونمایی شد.

در این مراسم که با حضور مسئولان شهری و کتابخانه مرکزی شهر کهریزک برگزار شد، رضا بختیاری نویسنده کتاب«کهریزک،بهشت کوچک» به تشریح محتوای کتاب خود پرداخت.

وی با بیان اینکه معلولیت نمی تواند مانعی برای رشد و شکوفایی افراد معلول باشد، گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی وظیفه ای همگانی است و انسان هابی موفق هستند که به مطالعه اهمیت زیادی می دهند.

بختیاری همچنین اضافه کرد: این اولین او نبوده و آخرین کتاب او نیز نخواهد بود و در تلاش است تا به نسل فعلی و جوان بگوید هیچ مونسی بهتر از کتاب نیست و باید مطالعه را جزء برنامه‌های اصلی زندگی خود قرار دهند.

کتاب« کهریزک، بهشت کوچک» نوشته ، نگاهی عرفانی و اخلاقی دارد به آنچه امروز در آسایشگاه خیریه کهریزک می گذرد. رضا بختیاری با شدت بالای معلولیت از ناحیه دست و پا و نیز بینایی جزو موفق ترین مددجویان کهریزک است، علاوه بر نویسندگی، به هنر کارگردانی تئاتر و نمایشنامه نویسی نیز تسلط کامل دارد.