88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سید پرویز فتاح عاقبت بخیری را نصیب کسانی دانست که به نفع محرومین جامعه گام برمی‌دارند.
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ رییس بنیاد مستضعفان در دومین شب از لیالی قدر به دیدار سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک آمد.

وی در جمع اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، خیرین و نیکوکاران، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک اظهار داشت : همه ما امیرالمومنین علی علیه السلام را به سخاوت، حمایت از ایتام و محرومین جامعه می شناسیم.

فتاح اضافه کرد : ما نیز در بنیاد مستضعفان علاوه بر حمایت از کارکنان آسایشگاه، تأمین ملزومات توانبخشی، درمانی و معیشتی مددجویان را وظیفه خود می دانیم.

وی با اشاره به آیات نورانی قران هم گفت : کسانی که صدقات خود را به دست نیازمندان می رسانند، هفتاد برابر آن مورد مغفرت خداوند قرار می گیرند و مشمول عاقبت بخیری حق تعالی هستند.

سید پرویز فتاح خطاب به خیرین حاضر در مراسم نیز گفت : نگران کم شدن اموال و دارایی های خود نباشید، این بخشش ها نه تنها به کسب و کار شما رونق می بخشد، بلکه شما را به درجات عالی انسانی می رساند.

رییس بنیاد مستضعفان با تقدیر از هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک در ساماندهی زندگی نیازمندان جامعه، حضور در چنین محفلی را باعث افتخار خود و همکارانش دانست و بر حمایت مستمر از این موسسه تأکید کرد.