88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مهندس سید پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان، از همه خیرین حاضر در کهریزک دعوت کرد تا فرصت خدمت را مغتنم بشمارند و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود کنند.

 به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ رییس بنیاد مستضعفان در سومین شب از لیالی قدر با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، به یاری مددجویان و کارکنان این مجموعه خیریه آمد.

 وی خطاب به اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، مدیران و کارکنان این مرکز اظهار داشت : کار و خدمت در کهریزک بسیار دشوار است و خوشا به سعادت شما که چنین فرصتی نصیبتان شده است و امیدواریم ما نیز بتوانیم در این راه قدم موثری برداریم.

 فتاح با اشاره به آیات نورانی قرآن خطاب به خیرین حاضر در این همایش نیز گفت : وسعت بهشت خداوند به اندازه زمین و آسمان هاست، قدر خدماتی که در حق کهریزک می کنید را بدانید که بهترین مکان بهشت مختص به ابرار و نیکوکاران است.

 وی خاطرنشان کرد : فرصت ها به زودی پایان می یابد و آنچه می ماند، خدمتی است که توانسته ایم به نیازمندان عرضه بداریم. اگر توانستیم دستی بگیریم و دل شکسته ای را دریابیم، بار خود را بسته ایم.

رییس بنیاد مستضعفان از صاحب این شب های عزیز خواست تا ثواب خدمت به دل های پاکی که اجابت دعا را بیشتر می کنند، نصیب خادمین به کهریزک نماید تا بتوانند همچنان خدمتگزاران شایسته ای برای جامعه باشند.