88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر محمدعلی محمدی در دیدار با مسئولان و مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک، بر حمایت همه جانبه از این مجموعه خیریه تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ دکتر محمدعلی محمدی رییس حوزه قضایی بخش کهریزک به اتفاق علی کلهر شهردار این شهر به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا از نزدیک با روند بستری و رسیدگی به سالمندان و معلولین بیشتر آشنا شوند.


دکتر محمدی همچنین در نشستی مشترک با هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک، بر حمایت های همه جانبه در تسهیل پرونده های قضایی مرتبط با مددجویان و سازمان کهریزک تأکید کرد.
وی با نگاهی به ارجاع بیماران بی خانمان  از سوی قضات دادگاه  به آسایشگاه خیریه کهریزک نیز گفت: نهایت خرسندی و افتخار ماست که چنین مرکزی در سرویس دهی به بیماران بی سرپرست ، همکاری و همراهی همیشگی دارد.


دکتر محمدی با بیان اینکه قدردان زحمات هیأت مدیره و همه کادر اجرایی کهریزک هستیم، نیز گفت: قطعأ چالش های متعددی در مسیر خدمتگزاری به جمعیت زیادی از مددجویان پیش روی شماست و ما در بخش قضایی این آمادگی را داریم که یار و همراه شما در تسهیل انواع پرونده های ارجاعی به دادگاه و دادسرای شهر کهریزک باشیم.