88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

اعظم توکلی شاعر جوان کشورمان با اجرای قطعاتی از اشعار مادرانه، حال و هوای خاصی به جمع پدران و مادران سالخورده کهریزک بخشید.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ بار دیگر سالن ارتباطی بخش های بنفشه، محل اقامت پدران و مادران سالخورده کهریزک مملو از گروه خیرینی شد که آمده بودند تا ساعاتی شاد را ارزانی همگان کنند.

اجرای انواع ترانه های سنتی و محلی، زمزمه اشعاری در وصف مادر و پذیرایی از همه شرکت کنندگان در این مراسم، اقدامات خداپسندانه خیرین در جمع سالمندان کهریزک بود.

هستی مرادی سرپرست گروه نیکوکاری حاضر در آسایشگاه خیریه کهریزک، خدمت به بندگان محروم خدا را وظیفه همراهان خود دانست و گفت : می آییم تا بلکه بتوانیم به دوستان سالمندمان آن طور که در شأن و منزلت اجتماعی آنان است، خدمت کنیم.

وی همچنین نشاندن لبخند شادی به چهره سالمندان را از وظایف اصلی این گروه عنوان کرد و گفت : دوستان من از توانایی های خود در زمینه موسیقی زنده استفاده می کنند تا اوقات خوشی را تقدیم سالمندان نمایند. دیدن چهره های خندان این عزیزان به ما می گوید که در انجام وظیفه موفق عمل کرده ایم و امیدواریم باز هم بتوانیم در اسرع وقت به این جمع با صفا بپیوندیم.

این بانوی نیکوکار برای همه سالمندان به دور از خانه، روزها و روزگار خوبی آرزو کرد و افزود : بر این باوریم که می توان از هر فرصتی برای شاد زیستن بهره برد و خدا را شاکریم که می توانیم در بخشی از شادی سالمندان کهریزک سهیم شویم.