88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در حرکتی خودجوش و همراهی سرای فرهنگی، جوانان معلول عضو گروه نمایش درمانی آسایشگاه خیریه کهریزک ساعات شادی را پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در حاشیه تمرینات منظم معلولین جوان عضو گروه تئاتر، جشن زیبایی برای متولدین فصل بهار ترتیب داده شد تا حس و حال شادی بیشتری به اردوی این هنرمندان اضافه شود.

سکینه باستانی مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه، لبخند شادی و نشاط را بهترین ره آورد این جشن کوچک و خودمانی دانست و افزود : ۱۵ نفر از اعضاء گروه نمایش درمانی، متولد فصل بهار هستند و خوشحالیم که این مناسبت را بهانه ای برای شادی بخشی برای همه عزیزان در نظر بگیریم.

باستانی در ادامه نیز گفت : تهیه ملزومات مورد نیاز، آماده سازی کیک ، آراستگی محیط و حتی تهیه هدایای عزیزان هنرمند همه توسط عوامل داخلی آسایشگاه تأمین گردید که نشان از همبستگی واحد‌های مختلف در شادی آفرینی برای خانواده بزرگ کهریزک از جمله معلولین هنرمند دارد.

در حال حاضر، ۶۵ نفر از معلولین جوان آسایشگاه خیریه کهریزک عضو گروه نمایش درمانی هستند و توانسته اند با اجراهای ماندگار خود در محافل مختلف هنری، تشویق هنردوستان و هنرمندان مشهور و پرشماری را برانگیزند.