88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با استقبال گرم مسئولین سرای سالمندان حضرت مریم (ع) ، بابانوئل کهریزکی به دیدار مادران سالخورده مسیحی رفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در اولین روز از ماه ژانویه، مصادف با روز نخست سال ۲۰۲۲ میلادی، بابانوئل کهریزکی به نمایندگی از مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک به دیدار مادران سالخورده سرای سالمندان حضرت مریم رفت تا علاوه بر ابلاغ سلام گرم و صمیمی اهالی کهریزک به این عزیزان، هدایای آنان را نیز تقدیم نماید.

در این دیدار، خواهر نورا با استقبال گرم از بابانوئل کهریزکی که حامل سلام و احترام مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک به ایشان بود، اظهار داشت : جای خالی مسئولین مهربان کهریزک را امروز به خوبی احساس می کنیم، اما متأسفانه شرایط کنونی و دستورالعمل های بهداشتی مانند سابق اجازه نداد تا این دیدار ها تازه شود.

خواهر نورا به بابانوئل کهریزکی گفت : مادران عزیزی که در این مرکز هستند، مانند همه سال های گذشته چشم انتظار شما بودند و می دانستند که مثل همیشه پیام شادی و سرور را برای آنها خواهید آورد.

مدیر سرای خیریه حضرت مریم (ع) با دعا به درگاه خداوند، سلامتی همه مسئولین و مددجویان کهریزک را در آغازین روزهای سال نو میلادی آرزومند شد.

شایان ذکر است همه ساله به رسم سنت دیرینه و در آغاز سال نو میلادی، جمعی از مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک به دیدار مادران سالخورده مسیحی که در سرای حضرت مریم زندگی می کنند، می روند تا علاوه بر دلجویی از این عزیزان، هدایای آنان را نیز تقدیم نمایند. در سال جاری و به دلیل رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی این دیدار امکان پذیر نشد و تنها بابانوئل کهریزکی پیام عیدانه اهالی کهریزک را به این عزیزان رساند.