88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک، مدیرعامل موسسه و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در آستانه سال نو میلادی به دیدار سالمندان مسیحی ساکن در آسایشگاه مریم مقدس رفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک :  با استقبال گرم خواهر نورا، اعضاء هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک، مدیرعامل موسسه و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به دیدار سالمندان مسیحی آسایشگاه مریم مقدس رفتند تا میلاد عیسی مسیح و فرارسیدن سال نو میلادی را به این عزیزان تبریک بگویند.

در این دیدار، خواهر نورا با تقدیر از حمایت های همیشگی موسسه خیریه کهریزک از سرای سالمندان مریم مقدس، گفت: دنیا بدون مهربانی و محبت به همنوعان، هیچ معنا و مفهومی ندارد. انسانیت و دستگیری از نیازمندان جامعه، بزرگترین هدیه الهی است که به بشر اهدا شده است و ما خوشحالیم که در سایه این صفات خداوندی، خدمتگزاری جمعی از سالمندان شهرمان را بر عهده داریم.

وی سرای سالمندان مریم مقدس را خواهرخوانده کهریزک دانست و گفت: از دیرباز و از زمانی که زنده یاد خواهر ماریا در ساماندهی این مرکز نقش آفرینی می کرد، ارتباطات و حمایت های مادی و معنوی کهریزک مشمول حال سالمندان مسیحی مریم مقدس می شد که به لطف خدا و عیسی مسیح، همچنان ادامه دارد.

در ابتدای این دیدار، حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با ابلاغ سلام و شادباش همه کارکنان موسسه، ولادت با سعادت عیسی مسیح و فرارسیدن سال نو میلادی را به همه کارکنان و مددجویان سرای سالمندان مریم مقدس تبریک گفت.

قبادی دانا، سالی پر از رحمت و آرامش برای همه جهانیان بویژه مردم عزیز کشورمان را از خداوند متعال خواستار شد و گفت: زندگی همه مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه کهریزک به لطف خدا و سخاوت مردم نوعدوست و مهربان کشورمان وابسته است و ما نیز خوشحالیم که می توانیم در کنار شما، شاهد آرامش و آسایش سالمندان مسیحی این مرکز خیریه باشیم.

قابل ذکر است زنده یاد خواهر ماریا از یاران ثابت قدم شادروان دکتر حکیم زاده بنیانگذار آسایشگاه خیریه کهریزک بود و از بدو تاسیس این مرکز، خدمات شایانی را در بهبود وضعیت جسمانی و روانی بیماران نیازمند ، رسیدگی شبانه روزی به عمل آورد و تا زمانی که در قید حیات بود، دست از امور خیریه و عام المنفعه کنار نکشید.