88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آیین سومین شب از لیالی پرفیض قدر با حضور مهندس فتاح رییس بنیاد مستضعفان،اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک، گروه های مختلف نیکوکاری و مسئولین شهری در کنار سالمندان و معلولین آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با تلاوت آیات نورانی قرآن، ذکر مصائب خاندان مولی الموحدین امام علی (ع)، اجرای تواشیح گروه امام رضا (ع) و راز و نیاز به درگاه خداوند، آیین سومین شب از لیالی پرفیض قدر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک به انجام رسید،  مهندس فتاح رییس بنیاد مستضعفان، بخشدار و شهردار کهریزک، اسکندری مدیر عامل هلدینگ پارسینه، رضایی اصل رییس بهزیستی شهرستان ری، گروه همیاران فرهنگی و نیکوکاران مشارکت های مردمی موسسه در کنار سالمندان و معلولین حضور داشتند.

در بخشی از این همایش معنوی، فریبا عزت پور مددجوی توانمند آسایشگاه با اجرای دکلمه های محزون در وصف امیر مومنان علی (ع) ، فضای معنوی حاکم بر این جمع را دوچندان کرد.

سفره احسان خیرین و نیکوکاران جامعه که برای روزه داران گسترده شد، از دیگر برنامه‌های سومین شب از لیالی پرفیض قدر در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

شایان ذکر است پیش از آغاز مراسم، اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک با حضور در جمع مددجویان شرکت کننده در محفل انس با قرآن، به تلاوت جزء بیست و دوم از قرآن کریم پرداختند.