88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با آغاز ماه محرم الحرام، بار دیگر سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک میزبان مددجویان،مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه شد تا با برپایی مراسم سوگواری شهدای دشت کربلا، ارادت خود را به خاندان نبی مکرم سلام نشان دهد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به رسم همه ساله و با آغاز ماه محرم الحرام، سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک پذیرای دوستداران و ارادتمندان به سرور و سالار شهیدان امام حسین( ع ) و خاندان به خون خفته آن حضرت شد.

در این گردهمایی های مذهبی که با استقبال گسترده سالمندان و معلولین همراه است،  مداحان و ذاکرین اهل بیت علیهم السلام با مداحی و روضه‌خوانی، دل های بسیاری را روانه دشت کربلا می کنند.

در آغازین روز از ماه محرم امسال نیز این گردهمایی با مداحی حاج حسین ابراهیمی مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام برگزار شد. زمزمه دعای روحبخش زیارت عاشورا و روضه‌خوانی در وصف شهدای واقعه خونین عاشورا، از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

قابل ذکر است در ایام دهه اول ماه محرم الحرام بویژه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، دسته جات و هیئت های مذهبی از اقصی نقاط شهر ،خود را به آسایشگاه خیریه کهریزک می رسانند تا علاوه بر عزاداری و سوگواری، کمک های نقدی و غیر نقدی خویش را تحویل مسئولان کهریزک نمایند.