88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سرای فرهنگی در دهه اول ماه محرم الحرام، میزبان مددجویان و ارادتمندان به شهدای دشت کربلا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و زمزمه دعای زیارت عاشورا، مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و خاندان به خون خفته آن حضرت در فضای باز و کنار سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک در اولین روز از ماه محرم آغاز شد.

در این مراسم محزون که با حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه برگزار شد، آقای حمیدرضا دوستی با نوحه سرایی و یادآوری مظلومیت شهدای دشت کربلا، همگام با همه دلدادگان به خاندان نبی مکرم اسلام در سراسر کشور، در عزای حسینی شرکت کردند.

این مراسم که همه ساله با استقبال مددجویان دوستدار اهل بیت (ع) از اولین روز از ماه محرم الحرام برپا می شود، به مدت ده روز تا ظهر عاشورای حسینی ادامه خواهد داشت.

گفتنی است برپایی آیین سوگواری دهه اول ماه محرم در آسایشگاه خیریه کهریزک، قدمتی دیرینه دارد. همه ساله دسته جات عزاداری با حضور در جمع مددجویان آسایشگاه، علاوه بر برگزاری مراسم عزاداری، شفای عاجل همه بیماران و ملتمسین دعا را از خداوند متعال مسئلت می کنند.با این وجود و همانند سال گذشته به دلیل رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی، آسایشگاه خیریه کهریزک از پذیرش عاشقان و دلدادگان به اباعبدالله الحسین علیه السلام معذور بوده، امید است با بهبودی اوضاع بار دیگر شاهد حضور پرشور دسته جات عزاداری در کهریزک باشیم.