88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سینمای فضای باز با تلاش کارکنان روابط عمومي آسایشگاه خیریه کهریزک تهران و همکاری شرکت " فیلیمو " ، بار دیگر با نمایش فیلم های جذاب و دیدنی، میزبان مددجویان این مرکز خیریه شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اکران فیلم سینمایی فسیل، ساخته کریم امینی، سینمای فضای باز آسایشگاه خیریه کهریزک در سال جدید به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با اشاره به استقبال گرم مددجویان از اکران فیلم های سینمایی در فضای باز، گفت: با توجه به وضعیت مساعد هوا در هنگام غروب و نیز مناسب سازی سالن اکران فیلم، از این پس هر هفته با پخش یک تا دو فیلم سینمایی درخواستی مددجویان، شب های زیبایی را تقدیم عزیزانمان می کنیم.

پزشکی یادآور شد: در چندسال گذشته شرکت فیلیمو این لطف و همراهی را با آسایشگاه داشته است که اجازه داده تا از امکانات آن شرکت برای اکران به روزترین فیلم های سینمایی استفاده کنیم و ما از این منظر سپاسگزار مدیران فهیم و نوعدوست فیلیمو هستیم.

مدیر روابط عمومي آسایشگاه خیریه کهریزک همچنین اذعان داشت: نمایش فیلم های سینمایی تنها به فضای باز خلاصه نمی شود، بلکه در صورت برودت هوا از سالن سرپوشیده و حتی راهرو های بخش های بستری مددجویان، برای این منظور استفاده می کنیم،

فیلم سینمایی " فسیل " به کارگردانی کریم امینی، نویسندگی حمزه صالحی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان، محصول سال ۱۳۹۹ و در ژانر کمدی است. این فیلم با هنرنمایی بهرام افشاری، هادی کاظمی و الناز حبیبی، روزهای موفقی را در سینما پشت سر گذاشت.