88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بار دیگر هنرمندان افتخاری شهر، آسایشگاه خیریه کهریزک را مقصد شادی آفرینی برای جمع کثیری از معلولین قرار دادند و دل‌های بسیاری را در آستانه افطار شاد کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با همراهی صمیمانه و همیشگی امیر حسین خردمند _ یار وفادار کهریزک _ اسباب شادی و نشاط به آسایشگاه خیریه کهریزک رسید.

در این برنامه هنری که به سرپرستی طوسی و خوانندگی فرخ حاجی پور و در آستانه افطار برگزار شد، جمع کثیری از معلولین ساکن در بخش های ارغوان ساعات خوشی را در کنار هنرمندان افتخاری شهر سپری کردند.

سفره افطار و پذیرایی از کلیه حاضرین در این مراسم نیز در محوطه باز و بزرگ آسایشگاه گسترده شد تا با همت خیرین و نیکوکاران، فرهنگ ناب حمایت از بیماران و افراد کم توان جامعه همچون همیشه بروز و ظهور نماید.

شایان ذکر است گروه های مختلف هنری در کلیه برنامه هایی که جهت تقویت روحیه سالمندان و معلولین ساماندهی می شود، حضوری فعال و تاثیرگذار دارند. در میان این گرامیان، امیر حسین خردمند جوان شایسته و مهربان شهر با فراهم نمودن سیستم های صوتی و نیز صدابرداری، نقشی اساسی در ایجاد شور و نشاط در آسایشگاه خیریه کهریزک ایفا می نماید.